Jdi na obsah Jdi na menu
 


Psí Známky jako tvoe podpora proti cukrovce

29. 11. 2008
 
 
Navrhl jsme tyto Psí Známky pro kohokoliv, kdo chce ukázat, že podporuje boj s cukrovkou. Jestli si osoba s cukrovkou, tak ti uděláme tvůj vlastní s tvým vlastním kódem; to je ten, který nosím já. Pro lidi, kteří znají nebo milují někoho, kdo má cukrovku a chtějí je překvapit, tak pošleme jeden bez kódu. V listopasu začínáme s Měsícem Národní Cukrovky a info budou pouze na nickssimplewins.com. Polovina výtěžku ze všech prodaných přívěšků půjde na Bayer Jonas Brothers na Change for the Children Foundation. Pomož i ty!
 
 
 
jonas-brothers-cz.blog.cz
 
 
 
Známka "za cukrovku"
 
Stříbrně pokrytá psí známka má na sobě logo Change for the Children Foundation a úryvek z "A Little Bit Longer", z Nickového songu o jeho cukrovce. Na rubu je NJ a logo Bayer Diabetes Care, to je partner JB, který jim pomáhá rozšířit povědomí o cukrovce malých dětí. Speciální vezre taky obsahuje slovo, cukrovku, na zadní části. Tak můžeš ukázat jak ty osobně bojuješ s tímto onemocněním. Polovina výdělku z prodaných přívěšků půjde Bayer Diabetes Care to the Change pro Children Foundation (Dětskou Nadaci).
 
špatná zpráva...no co dyž už sem to dopřeložila tak to dobřeložim celý a dám na blog...NAKUPOVAT MŮŽOU JEN OBYVATELÉ USA A DOSPĚLÝ!!!
 
...OMG, zase jen Amerika!!!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ear-splitting and Low Blood Force Symptoms

(ADedyadvenda, 8. 10. 2018 7:39)

Compression est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre determination bat, il pompe le sang par vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-ordonnance/

Heinous blood weight (hypertension)

(AheetlyPah, 29. 7. 2018 18:32)

Torsion bras de quelqu'un est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par de vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-sans-ordonnance-pharmacie/