Jdi na obsah Jdi na menu
 


 
Vypadá to jako JoBro-Twilight milenecký trojuhelník!
 
Minulý týden jsme vám říkala (odkaz) o magazínu People, který psal, že Joe Jonas právě chodí s herečkou "Lovebug" Camillou Belle (která udělala Taylor Swift skutečně šílenou!).
A jen VČERA jsme vám řikali (odkaz) o článku magazínu Life & Style , který hovoří o hvězdách nového filmu "Twilight" Robertovi Pattinsonovi a Kristen Stewart, kteří na fotkách vypadali skutečně "soudržně".
 
Teď, Los Angeles Times napsal, že Camilla ztrávila celou noc po premiéře "Twilight" s ... ano správně, se svým ex-přítelem Robertem Pattinsonem!
 
Ale nevypadá to na to, že by Robert s někým byl: Robert řekl Ellen DeGeneres, že je samozřejmě sám. Řekl, "Lidé [například fanoušci] na mě křičí. Právě na mě křičí věci kolem vztahů. Nechtějí toho nechat."
(uhmm, jsme si jistí, že je MNOHO fanoušků "Twilight", kteří s tebou nebudou souhlasit, Roberte!)
 
Ale ne, je toho víc kolem dramatu s Camillou! Možná, že se Camilla nevrátila k Robertovi, ale repotéři Los Angeles Times tvrdí, že Camilla randí s Tomem Sturridgem, s jejím blízkým kamarádem.
 
Ohohoo, tolik klepů! Je to Joe-Camilla (Jamilla)? Camilla-Tom (Tomilla? Camilla-Robert (Cabert)? Robert-Kristen (Krisbert)? Tak už jsme vám předvedli přezdívky!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář